17.04.2020/07:00

OneDayMore wspiera szpitale w czasie pandemii CoVid-19

W ciągu ostatnich tygodni firma OneDayMore podjęła działania mające na celu wsparcie polskich pracowników służby zdrowia w tym wyjątkowo wymagającym czasie epidemii.

- Jako firma wrażliwa społecznie głęboko podziwiamy wszystkich, którzy narażają własne zdrowie, aby służyć pomocą i walczyć o życie pacjentów.

Dlatego jeszcze w marcu zdecydowaliśmy się w porozumieniu z Urzędem Miasta Poznania  przekazać 1000 szt. kubków musli OneDayMore na potrzeby szpitali w Wielkopolsce.

Aby zwiększyć zasięg wpływu pomocy w kwietniu weszliśmy we współpracę z DHL Parcel Polska i  przekazaliśmy tonę, czyli 2000 tub naszych produktów do dyspozycji szpitali w potrzebie. – mówi Dariusz Haraj, prezes OneDayMore

- Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć tę fantastyczną akcję, jako operator logistyczny. W DHL Parcel odpowiedzialni społecznie jesteśmy z natury. Dlatego również w tym szczególnym czasie staramy się realnie pomóc w walce z pandemią i wspierać inicjatywy, którym przyświeca taki właśnie cel. Szczególnie bliscy są nam codzienni bohaterowie służby zdrowia. Cieszymy się, że nasi kurierzy, którzy również każdego dnia pracują na pierwszej linii frontu, mogli dostarczyć im łącznie tonę produktów. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – kurierzy DHL Parcel są wyposażeni w maseczki, rękawiczki, żele dezynfekujące, czy mobilne dystrybutory wody, służące do mycia rąk również w trasie – komentuje Magdalena Bugajło – Dyrektor ds. Komunikacji i PR w DHL Parcel.

Całość wsparcia dla szpitali pomaga koordynować Stowarzyszenie Wiara Lecha, które zajmuje się rozdysponowaniem towarów do najbardziej potrzebujących jednostek. W ten sposób produkty OneDayMore trafiły do Szpitali w Puszczykowie, we Wrześni, Krotoszynie, Grodzisku Wielkopolskim i w Poznaniu na ul. Szwajcarską, Lutycką, Szpitalną, Przybyszewskiego czy do Szpitala im Raszei.

- Wierzymy, że akty społecznej odpowiedzialności w tym trudnym czasie mogą mieć realny wpływ na walkę z epidemią.

OneDayMore to producent wysokiej jakości mieszanek musli, granoli oraz owsianek o czystym składzie w branży produktów typu convienience. Od 2016 roku wspiera Klientów w ważnych, dietetycznych postanowieniach, a także zachęca do zmiany stylu życia na zdrowszy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.