05.12.2016/15:00

Organic Farma Zdrowia dostarczy e-zakupy również w sobotę

Sklep internetowy sieci Organic Farma Zdrowia począwszy od 16 listopada dostarcza zakupy swoim klientom już nie tylko w dotychczasowym okresie od wtorku do piątku, ale także w sobotę. Spółka otworzyła nowe przedziały dostaw specjalnie dla swoich warszawskich klientów.

Towary zamówione za pośrednictwem sklepu internetowego organic24.pl dostarczane będą w soboty w trzech przedziałach godzinowych: od 10 do 13, od 13 do 16 i od 16 do 21. Dostawa zamówień w sobotę dotyczy również zamówień składanych tego samego dnia. Aby zamówienie zostało zrealizowane, klienci organic24.pl muszą złożyć je najpóźniej na 2 godziny przed planowanym odbiorem.

Zamówienia o wartości powyżej 200 zł dostarczane są do miejsca wskazanego przez klienta bezpłatnie. Przy mniejszym koszyku zakupowym, koszt dostawy wynosi 9,99 zł.

W sklepie internetowym Organic Farmy Zdrowia kupić można takie produkty z takich kategorii, jak: artykuły spożywcze, artykuły świeże, pieczywo i wypieki, napoje, herbaty i kawy, kosmetyki i higiena, środki czystości, dziecko, kuchnia orientalna i makrobiotyczna, suplementacja, produkty RAW, czy alkohole. Klienci e-sklepu sięgnąć mogą również po produkty marki własnej OFZ: Every Day oraz Healthy Kids.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.