10.10.2018/09:39

Organic Farma Zdrowia rozszerza gamę produktów „Stale w niskiej cenie”

Do końca roku sieć sklepów ekologicznych zwiększy liczbę tych wyrobów do ponad 100 indeksów. Celem tego przedsięwzięcia jest także edukowanie konsumentów.

- Od maja 2017 roku sukcesywnie rozszerzamy akcję „Stale w niskiej cenie”. Z każdym miesiącem do oferty dołączają kolejne produkty, co świadczy o sporym zapotrzebowaniu na produkty używane przez konsumentów w codziennym jadłospisie. Już od listopada będzie ich 100, co dla nas jest ogromnym sukcesem - mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia. Dodał, że celem sieci jest zaoferowanie klientom świeżych, zdrowych i certyfikowanych produktów w dobrych cenach. – Naszym priorytetem jest uświadomienie konsumentów, że stałe korzystanie z ekologicznych produktów zredukuje ilośd nienaturalnych i szkodliwych substancji chemicznych w ich organizmie – dodał prezes.

W sieci Organic Farma Zdrowia rocznie zakupy robi ponad milion klientów. W jej skład wchodzi 35 delikatesów działających w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Płocku, Wrocławiu, Piasecznie czy, Konstancinie oraz delikatesy on-line, które oferują kilka tysięcy artykułów pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych oraz od producentów reprezentujących krajowe i europejskie marki. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, a pozostałe to produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe oraz bez laktozy.

Spółka jest notowana na rynku NewConnect. Jej głównym akcjonariuszem jest włoska firma EcorNaturaSi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.