01.03.2017/12:31

Organic Farma Zdrowia zastąpi markę Free Delikatesy

Free Delikatesy przy ul. Puławskiej w Warszawie niebawem zostaną przekształcone w placówkę Organic Farma Zdrowia – ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Spółka OFZ kupiła Free Delikatesy na przełomie 2016 i 2017 roku. Jak się dowiedzieliśmy od Mariusza Przybylskiego, dyrektora marketingu w Organic Farma Zdrowia, operator zamierza jak najszybciej przeprowadzić rebranding tej placówki.

Spółka kupiła Free Delikatesy na przełomie 2016 i 2017 roku. Jak się dowiedzieliśmy od Mariusza Przybylskiego, dyrektora marketingu w Organic Farma Zdrowia, operator zamierza jak najszybciej przeprowadzić rebranding tej placówki.

– Chcemy, aby delikatesy przy Puławskiej działały pod logiem Organic Farma Zdrowia, ponieważ jest to mocna i rozpoznawalna marka na rynku żywności organicznej w Polsce – uzasadnia Przybylski. Zaznacza, że marka Free Delikatesy pozostanie jedynie w sklepie internetowym działającym pod adresem www.freedelikatesy.pl.

W placówkach Organic Farma Zdrowia trwa rebranding. Zmienia się logotyp, operator wprowadza też nowe elementy na salach sprzedaży. Proces będzie realizowany etapami, firma zaplanowała go na kilka kwartałów.

W styczniu rewitalizację przeszła placówka działająca w warszawskiej Galerii Mokotów. Operator wprowadził w niej elementy charakterystyczne dla włoskiej Grupy EcorNaturaSi, której jest częścią od lipca 2016 roku. – W ofercie pojawiły się niedostępne w innych naszych placówkach włoskie produkty spożywcze z ekologicznych upraw EcorNaturaSi i partnerów, m.in. makarony, kawy i jogurty – mówi Mariusz Przybylski. – W podobnym stylu planujemy w tym roku zmianę wizualizacji delikatesów na ul. Puławskiej w Warszawie – dodaje.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.