02.04.2020/10:40

Orlen rozpoczął akcję charytatywną na zakup sprzętu medycznego

PKN ORLEN rozpoczął akcję charytatywną w ramach programu VITAY, wspierającą placówki zdrowia. Za każde 1000 punktów VITAY przekazane przez użytkowników programu, Fundacja ORLEN przeznaczy 5 zł na potrzeby szpitali jednoimiennych na zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Pomysłodawcą dobroczynnej inicjatywy byli klienci programu lojalnościowego koncernu.

- Angażujemy się w walkę na rzecz przeciwdziałania epidemii koronawirusa na wiele sposobów. W tym trudnym czasie wszyscy pokazujemy, że solidarność jest bardzo ważna.  Rozumieją to również nasi klienci, o czym świadczy duże zainteresowanie naszą wspólną akcją. Razem możemy zdecydowanie zrobić więcej – mówi Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN.

To kolejna inicjatywa w ramach programu VITAY. Do tej pory klienci mogli za zebrane w programie lojalnościowym punkty wybrać z Katalogu Nagród konkretne prezenty charytatywne. Tylko od 2015 r. na te cele przeznaczono ponad 100 milionów punktów VITAY, co umożliwiło wsparcie potrzebujących kwotą ponad 500 tys. zł. Wszystkie inicjatywy zostały wypracowane w porozumieniu z Fundacją ORLEN, która odpowiada za realizację akcji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.