15.11.2018/12:08

Orlen rusza ze specjalnym programem rabatowym dla... swoich akcjonariuszy

PKN Orlen ogłosił program lojalnościowy „Orlen w portfelu”, którego uczestnicy mogą korzystać ze specjalnych rabatów na paliwo i wybrane inne produkty. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie co najmniej 50 akcji koncernu

Program rusza 15 listopada 2018 r. Jego celem jest popularyzacja przez Orlen wiedzy na temat funkcjonowania rynku kapitałowego, budowanie długoterminowej relacji z akcjonariuszami indywidualnymi oraz nagradzanie rabatami akcjonariuszy indywidualnych.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez uczestnika programu minimum 50 akcji zdeponowanych na rachunku maklerskim w jednym z biur maklerskich, które współpracują z Orlen w ramach programu, przez minimalny okres jednego miesiąca kalendarzowego. Za każdy miesiąc kalendarzowy, uczestnik otrzyma od organizatora uprawnienia do korzystania z rabatów przez okres kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Uczestnicy programu „Orlen w portfelu” otrzymają zniżki w wysokości 10 gr na litr paliwa Efecta oraz 15 gr na litr paliwa Verva. Limit wynosi 300 litrów miesięcznie, co daje maksymalne roczne oszczędności rzędu 500 zł.

Ponadto, 10-proc. Rabaty obowiązują także na produkty z oferty pozapaliwowej stacji Orlen, z wyłączeniem alkoholu, papierosów i doładowań kart telefonicznych. Rabaty ogłaszane są co miesiąc w katalogu, publikowanym na stronie internetowej. Obecnie strona nie jest jeszcze aktywna.

W środę akcje Orlen kosztowały 97,80 zł za sztukę. Chętni do wzięcia udziału w programie muszą więc dysponować pakietem wartym blisko 5 tys. zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.