05.05.2016/12:01

Otwarcie nowego sklepu Livio w Poznaniu

W najbliższych dniach otwarty zostanie w Poznaniu kolejny sklep pod szyldem Livio. Nowa placówka zrzeszona w ramach sieci należącej do LD Holding zlokalizowana jest przy ul. Bohaterów II Wojny Światowej 33, w samym centrum osiedla.

Właścicielami placówki są Sebastian Zysnarski oraz Grzegorz Wojciechowski. To już czwarty sklep prowadzony przez nich w ramach współpracy z siecią Livio. Wszystkie te placówki działają na systemie sklepowym Hipermarket, który pozwala z jednego miejsca, centralnie zarządzać poszczególnymi placówkami.

Sklep na ponad 450 mkw. powierzchni oferuje ponad 9 tysięcy pozycji asortymentowych. W placówce postawiono mocno m.in na dział mięsny, nabiałowy, warzywny oraz alkoholowy. Bogata oferta świeża stanowi jeden z wyróżników konceptu.

Nowy sklep w Poznaniu zrealizowano w formule samoobsługowej – trzy stanowiska kasowe. Jest to już 381 placówka zrzeszona w sieci LD Holding oddział Poznań.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.