20.05.2020/12:30

Otwarte Klatki opracowały ranking sieci sklepów

Aktywiści Stowarzyszenia Otwarte Klatki w ramach kampanii “Jak one to znoszą?” opracowali ranking sieci sklepów, które do końca 2019 roku wydały deklarację o wycofaniu ze sprzedaży jaj z chowu klatkowego najpóźniej do 2025 roku. Na podium znalazły się supermarkety Aldi, Auchan, Carrefour, Kaufland oraz PSD Sklepy Gama.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • zawiszanka 27.05.2020

  Jarek, chyba trochę nie nadążasz za zmianami na świecie :D Trójki są totalnie passe i masa firm je wycofuje - naprawdę sądzisz, że ekolodzy byliby w stanie prowadzić aż tyle "akcji niszczących wizerunek"? Czy nie wydaje Ci się bardziej logiczne, że to naturalny trend , który widoczny jest nie tylko w Polsce i nic nie trzeba tu wymuszać? Sorry, ale taki ranking wydaje mi się totalnym przeciwieństwem hejtu, więc mam wrażenie, że może twoja firma się nie załapała i jesteś po prostu zazdrosny...

 • Jarek78 26.05.2020

  W artykule jest błąd. Powinno być:
  "Aktywiści Stowarzyszenia Otwarte Klatki w ramach kampanii “Jak one to znoszą?” opracowali ranking sieci sklepów, na których do końca 2019 roku wymuszono za pomocą hejtu i akcji niszczących wizerunek deklarację o wycofaniu ze sprzedaży jaj z chowu klatkowego najpóźniej do 2025 roku.(...)"

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.