28.02.2023/16:44

Herbaciany Ogród Herbapolu – herbatki dla całej rodziny

Owocowe herbatki to produkty od lat cieszące się dużą popularnością wśród konsumentów. Konkurencja w tej kategorii jest znacząca, ale z pewnością można określić, które z wyróżników tych produktów są dla klientów najbardziej istotne. Walory smakowe, dobry skład, naturalność, wysoka jakość, duży wybór wariantów – to czynniki, które wydatnie wpływają na podjęcie decyzji zakupowej. Właśnie takie są atrybuty herbatek z linii Herbaciany Ogród marki Herbapol, która jest liderem w tej kategorii.

Siła tradycji i nowe trendy

Herbatki owocowe są powszechnie znane i lubiane od lat, ale co warto podkreślić, jednocześnie idealnie wpisują się w wiele najnowszych trendów żywieniowych oraz konsumenckich. Czy jednak wszystkie produkty z tej kategorii na równi spełniają oczekiwania klientów?

Po herbatki Herbapolu z linii Herbaciany Ogród sięga kolejne już pokolenie konsumentów. Jakie czynniki stoją za tak mocną pozycją właśnie tych produktów w tej mocno rozbudowanej i konkurencyjnej kategorii? – Marka Herbapol poszczycić się może długim i bogatym doświadczeniem. Udało nam się zbudować mocną pozycję, opartą na zaufaniu konsumentów, a znak Herbapolu jest traktowany jako gwarancja wysokiej jakości – mówi Agnieszka Pragacz, Senior Brand Manager w Herbapol-Lublin S.A. -  Nasza firma nie tylko tworzy od lat pyszne herbatki, ale też rozwija całą ich kategorię. W tych działaniach zawsze łączymy tradycję z nowoczesnością, czerpiąc z nich to, co najlepsze. Nasze herbatki z linii Herbaciany Ogród to w pełni naturalne kompozycje owoców i ziół, które doceniają osoby, poszukujące ciekawych doznań smakowych.

Moc owocowego smaku

To właśnie przyjemny, owocowy smak jest dla konsumentów szczególnie istotny. Herbatki z linii Herbaciany Ogród zawdzięczają go wyłącznie naturalnym składnikom – i to takim, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, są wyselekcjonowane, poddawane dokładnej kontroli, zbierane i pakowane ze szczególną starannością. Przezroczyste saszetki skrywają w sobie duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. – Staranny dobór składników oraz fakt, że są one w 100% naturalne, to czynniki decydujące o doskonałych walorach smakowych naszych herbatek z linii Herbaciany Ogród – mówi Agnieszka Pragacz. - Dzięki takiemu procesowi produkcji uzyskujemy intensywnie owocowy smak. Jednocześnie, sięgając po wyłącznie naturalne składniki, wychodzimy naprzeciw nowym potrzebom świadomych konsumentów, którzy od producentów oczekują takiego właśnie działania. Nasze herbatki mają dobry, czysty skład, co idealnie wpisuje się w najbardziej aktualne trendy. Co również warte podkreślenia, pochodzą od polskiego producenta, jakim jest firma Herbapol – a to jest bardzo istotne dla znaczącej grupy konsumentów.

Ważnym atutem jest szeroki i różnorodny wybór dostępnych wariantów smakowych. Niekwestionowanym numerem 1 są herbatki malinowe - właśnie po nie klienci sięgają najczęściej. W asortymencie Herbacianego Ogrodu jest oferowana zarówno klasyczna herbatka Malina – delikatna, przyjemnie słodka i wyjątkowo aromatyczna, jak i wersje Maliny z dodatkami – Malina z Cytryną, Malina z Dziką różą, Malina z Pigwą, Malina z Żurawiną. Herbaciany Ogród to również wiele innych pysznych i lubianych smaków – Wiśnia, Truskawka z Poziomką, Prosto z Lasu, Czarna Porzeczka z cytryną, Żurawina, Dzika róża, Aronia. Jesienią i zimą chętnie wybierane są warianty z dodatkiem rozgrzewających przypraw – Zimowy Sekret (kompozycja owoców ze skórką pomarańczy, korą cynamonu, goździkami i imbirem) oraz Imbir z Pomarańczą i Pigwą (połączenie owocowej esencji smaków z charakterystycznym, wyrazistym imbirem). Do tych znanych i popularnych wariantów dołączyła też oryginalna, orzeźwiająca herbatka z egzotycznym akcentem, czyli Granat.

Wychodząc naprzeciw nowemu trendowi kulinarnemu, związanemu z rosnącą popularnością kwiatów jadalnych, Herbapol wprowadził również wyjątkową linię herbatek Kwiaty polskie. To unikalne receptury, będące kompozycją dużych kawałków owoców oraz płatków najbardziej popularnych polskich kwiatów. Dostępne są trzy warianty smakowe tych herbatek: Malina z kwiatem róży, Borówka z kwiatem chabru i Brzoskwinia z kwiatem rumianku.

Na cały rok i każdy moment dnia

Dużym atutem herbatek owocowych jest ich uniwersalność. Herbatki z linii Herbaciany Ogród nie zwierają teiny, doskonale sprawdzą się zatem jako napój dla całej rodziny, również dla dzieci, które lubią ich delikatny smak. Te napary są dobrą propozycją na każdą porę dnia, także na wieczór. Są popularne przez cały rok – zimą i jesienią przyjemnie rozgrzewają, a w ciepłe dni mogą dawać naturalne orzeźwienie. Doskonale gaszą pragnienie, ale są też spożywane ze względów przyjemnościowych, jako dopełnienie posiłku, jako napój towarzyszący różnym sposobom spędzania czasu (np. lektura, oglądanie filmu), a także w kontekście towarzyskim – przy spotkaniach i rozmowach.

Zapewnienie dobrej dostępności herbatek owocowych w asortymencie sklepu z całą pewnością stanowić więc będzie spełnienie oczekiwań konsumentów. Ofertę warto oprzeć na produktach o lubianych smakach i naturalnym składzie, a także poszerzać ją o poszukiwane przez klientów ciekawe nowości.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także