07.11.2018/09:27

Paczkomaty InPostu staną przy sklepach Dino

InPost, operator paczkomatów, nawiązał współpracę z kolejną siecią handlową. Kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu sojuszu z Lidlem, tym razem firma poinformowała, że jej maszyny staną przy sklepach Dino.

- Obserwujemy zmieniające się potrzeby klientów i dostosowujemy do nich model działania sklepów czy asortyment. Paczkomaty będą dodatkowym udogodnieniem dla naszych klientów. Będziemy obserwować ich reakcje i zainteresowanie nowym rozwiązaniem - komentuje prezes Dino Szymon Piduch.

- To kolejne porozumienie o współpracy z siecią handlową, które podpisujemy - podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPostu. - Partnerstwa, nad którymi pracujemy, będą wzmacniać naszą infrastrukturę, zapewniając naszym klientom dogodne lokalizacje. Paczkomat InPost przy sklepach czy na stacjach benzynowych jest naturalnym uzupełnieniem oferty i pozwala sieciom handlowym na dodatkowe przewagi konkurencyjne. Dlatego mamy tak wiele zgłoszeń i zapytań w tym obszarze - dodaje Brzoska.

Jak zdradza Brzoska, InPost liczy na "szybką finalizację" toczących się obecnie rozmów. Szef firmy zapewnia, że gdy tylko uda się nawiązać współpracę z kolejnymi podmiotami, maszyny zostaną rozstawione w ciągu kilku tygodni.

InPost do końca roku chce mieć w Polsce 4,5 tys. paczkomatów.

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • szot 10.12.2018

  czyli w sumie ile ma przybyć ? myslalem ze juz jest wiecej tych paczkomatow

 • szot 10.12.2018

  czyli w sumie ile ma przybyć ? myslalem ze juz jest wiecej tych paczkomatow

 • M 30.11.2018

  zmiany na lepsze. duze udogodnienie.

 • rufus 21.11.2018

  W małych miejscowościach zdecydowanie paczkomaty są potrzebne, a dino jest raczej popularne więc dobrze rokuje

 • Sabina 14.11.2018

  Świetny pomysł. Uważam za duże udogodnienie żeby paczkomaty były przy sklepach, mogłoby ich być nawet więcej

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.