15.09.2021/14:03

Pandemia nie odpuszcza. Jak zadbać o higieniczną czystość w sklepie w tych wymagających warunkach?

Czwarta fala pandemii COVID-19 właśnie się rozkręca. Z pewnością każdemu właścicielowi sklepu zależy, by w tych trudnych dla nas wszystkich warunkach zapewnić swoim klientom jak i zatrudnionym pracownikom, bezpieczeństwo i komfort. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi niemiecka technologia firmy Karcher.

Zajmujemy się zapewnianiem higieny i czystości od wielu dekad. Możesz nam zaufać. Zarówno nasze urządzenia do czyszczenia parowego, jak i nowe urządzenie do dezynfekcji PS 4/7 Bp MISTER sprawią, że Twój sklep będzie czysty nie tylko wizualnie, ale także co teraz szczególnie ważne wolny od patogenów. Nie tylko wirusa SARS CoV 2 – koronawirusa, lecz także wszelkich bakterii i grzybów. Warto wyróżnić się na tle konkurencji i pokazać, że dbałość o zdrowie klientów i personelu jest dla Was priorytetem.  Jak działają nasze urządzenia? W jaki sposób należy nimi pracować? Przekonajmy się!

Mister, który nie daje patogenom żadnych szans

Zasilane bateryjnie urządzenie PS 4/7 Bp Mister to system kierunkowego natrysku stworzony specjalnie do stosowania z środkiem dezynfekującym Kärcher RM 735 w miejscach, w których zachowanie wysokiego poziomu higieny jest bardzo ważne np. w handlu. Urządzenie może być stosowane również w wielu innych obszarach, takich jak: laboratoria i obiekty badawcze w sektorze farmaceutycznym, technologii medycznej lub biotechnologii, w celu zwalczania wszelkiego rodzaju patogenów oraz do obiektowej dezynfekcji, np.: klamki, poręcze, stoły, itd. Jak wiemy może i jest ono także z powodzeniem stosowane w instytucjach kultury, może służyć także w oświacie etc. Jest to doskonały wybór, gdy zależy nam na najlepszym rezultacie i krótkim czasie pracy.

PS 4/7 Bp Mister zapewnia dokładne pokrycie czyszczonej powierzchni i odpowiednią ilość środka dezynfekującego, nawet w trudno dostępnych miejscach, narożnikach i szczelinach, gdzie dezynfekcja przy pomocy konwencjonalnych metod bywa utrudniona. Urządzenie umożliwia skutecznie pozbywanie się patogenów, bakterii, pleśni, wirusów, w tym SARS-CoV-2, bez konieczności przeprowadzania ręcznej dezynfekcji. Można nim dezynfekować koszyki sklepowe, wózki, klamki, lady, uchwyty chłodziarek i wszelkie inne, często dotykane przez ludzi przedmioty w każdym sklepie.

Pełną parą w wirusy i bakterie

A co zrobić, jeśli nie chcemy lub nie możemy z jakichś względów, korzystać z środków chemicznych? Czy to w ogóle możliwe? Ależ tak! Z Karcher nie ma zadań niemożliwych. Tu z pomocą przychodzi profesjonalna parownica SG 4/4 lub odkurzacz parowy SGV 8/5. Urządzenia te generują gorącą parę i przy właściwym użyciu eliminują 99,9% koronawirusa i innych bakterii czy grzybów z czyszczonych powierzchni. Pamiętać należy, że aby dezynfekować parowo najpierw trzeba powierzchnie wyczyścić. Inaczej proces będzie wykonany nieprawidłowo. Aby skutecznie czyścić musimy przytrzymać dysze parową na czyszczonym miejscu co najmniej przez 30 sekund. To daje gwarancję usunięcia patogenów i skuteczności dezynfekcji.

Co należy podkreślić dezynfekcja za pomocą pary ma wiele dodatkowych zalet. Na przykład- patogeny – wirusy i bakterie w jej wyniku nie uodparniają się na jej działanie. A tak dzieje się często przy korzystaniu z środków chemicznych. Czyszczenie parowe nie przyczynia się też do redukcji bioróżnorodności, jest więc przyjazne środowisku, ale i … naszemu portfelowi, ponieważ redukujemy środki na zakup detergentów. 

Nasi doradcy mają wiedzę i doświadczenie, by pomóc Ci dobrać odpowiednią do Tych potrzeb technologię czyszczenia. Tak aby efekty były wspaniałe a inwestycja zwróciła się w krótkim czasie. Pamiętaj, że zdrowie i bezpieczeństwo ludzi nie jest kwestią, w której warto eksperymentować! Warto zaufać ekspertowi. 

Więcej na temat technologii profesjonalnej dezynfekcji znajduje się na stronie: www.karcher.pl
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • free 16.09.2021

    pandemia się rozkręca ale w mediach! ma mocnych sponsorów, to nie grypka!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.