17.05.2021/10:15

Pandemia przegoniła klientów Rossmanna pod skrzydła Biedronki. Teraz sieć drogerii będzie musiała się napracować nad ich odzyskaniem

Podczas pandemii i obowiązujących w handlu ograniczeń klienci zmienili sposób dokonywania zakupów. Spędzali w sklepach mniej czasu, wybierali mniejsze placówki blisko domu lub dyskonty, unikali centrów handlowych i chodzenia po sklepach specjalistycznych. Te zmiany spowodowały, że jednym z głównych miejsc, w których kupowano kosmetyki i środki czystości, stały się dyskonty. Z Biedronką na czele.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Wartender 18.05.2021

  ja, ja ich warte auch...

 • ***** *** 18.05.2021

  Rossmann w czasie pandemii był drogi. Zero promocji. A mydło czy papier, podpaski, pieluchy, mleczko i plyn do sprzatania spokojnie można kupić w Biedrze lub Lidlu

 • konsument 17.05.2021

  Ja tam czekam na wejście DM, to jest dopiero potrzebna konkurencja!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.