29.10.2020/19:08

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich bohaterkami książki kucharskiej sieci Lewiatan

5 listopada wystartuje najnowsza akcja lojalnościowa sieci sklepów Lewiatan, w ramach której klienci będą mogli zdobyć książkę kucharską "Gotuję z Lewiatanem. Wybieram lokalne smaki". Akcja potrwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Książka "Gotuję z Lewiatanem. Wybieram lokalne smaki" to 80 przepisów z 10 kulinarnych regionów Polski. Poszczególne rozdziały otwiera wstęp ambasadora danego regionu, wśród których są m.in. Rozalia Mancewicz, Adam Borowicz czy Koło Gospodyń Wiejskich z Luchowa Dolnego. Każdy przepis został wzbogacony o krótki film kulinarny, dostępny po zeskanowaniu kodu QR.

– Dziś coraz więcej Polaków świadomie sięga po lokalne produkty. Lewiatan lokalność ma w DNA. Od 26 lat wspieramy lokalnych producentów i dostawców. Dziś w naszej kolejnej książce chcemy w nowej odsłonie pokazać lokalne kuchnie oraz ludzi i historie, które za nimi stoją - mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu w Lewiatan Holding, cytowany w komunikacie.

Pierwsze wydanie "Gotuję z Lewiatanem" dostępne było w sklepach sieci już wcześniej; teraz nastąpił dodruk książki.

Książka "Gotuję z Lewiatanem. Wybieram lokalne smaki" będzie dostępna w sklepach Lewiatan w całej Polsce od 5 listopada. Aby móc ją kupić w cenie niższej od regularnej, klienci będą musieli zebrać 10 naklejek. Jedną naklejkę klienci otrzymają za zakupy o wartości minimum 30 zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także