08.04.2022/14:29

Paweł Musiał, prezes zarządu Profi Rom Food gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2022

Paweł Musiał, prezes zarządu Profi Rom Food, weźmie udział w organizowanym przez naszą redakcję kongresie Retail Trends 2022, który odbędzie się 24 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Zachęcamy do rejestracji na to wydarzenie.

Paweł Musiał podczas kongresu wystąpi w debacie pt. „What’s next?! Wyzwania i szanse – scenariusze dla handlu i rynku FMCG w Polsce i regionie”

Nasz gość specjalny, menedżer i ekspert do spraw rozwoju sieci detalicznych, od stycznia 2020 r. pełni funkcję przewodniczącego zarządzającego (Executive Chairman) rumuńskiej sieci detalicznej Profi Rom Food. Obecnie Profi ma w Rumunii sieć ponad 1600 sklepów, które działają w ponad 800 miejscowościach. Firma zatrudnia ponad 26 000 osób. Musiał związany jest z rumuńską siecią od roku 2010.

Menedżer ma w dorobku bogate portfolio projektów detalicznych, które rozwijał lub w nich doradzał. Między innymi pełnił funkcję członka zarządu Grupy Eurocash.

Kongres Retail Trends 2022 ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG i kosmetycznym.

Każda edycja kongresu gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail, FMCG i beauty. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menedżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze - wydawca magazynu "Wiadomości Handlowe" raz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się do udziału w kongresie.

Więcej informacji, w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem Retail Trends 2022 <<

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<

 

Partnerzy tegorocznej edycji kongresu Retail Trends 2022 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także