13.01.2021/19:49

Pedro Soares dos Santos, Jeronimo Martins: Biedronka jest niezrównana w oferowaniu jakości w najlepszej cenie

– Bezprecedensowe wyzwania 2020 roku były dla nas testem i zmusiły do największych wysiłków. W obliczu pandemii, niosącej bardzo wielką niepewność, nasze zepoły przeszły same siebie i zapewniły nam znaczący rozwój na poziomie Grupy, wzmacniając konkurencyjność wszystkich naszych sieci handlowych – ekscytuje się Pedro Soares dos Santos, przewodniczący Rady Dyrektorów i prezes zarządu Jeronimo Martins.

– Przez cały rok pozostaliśmy wierni naszej obietnicy dostarczania produktów wysokiej jakości w najlepszej cenie, nawet wtedy, gdy restrykcje pandemiczne ostro zmniejszyły ruch w sklepach, do którego przywykliśmy. Wierzymy, że inwestycje w konkurencyjność w bardzo nieprzyjaznym otoczeniu były fundamentalną decyzją, która wzmocni zaufanie naszych klientów – zapewnia Pedro Soares dos Santos.

– Wkroczyliśmy w 2021 rok z pewnością, że będziemy polegać na energii i zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników – dodaje menedżer.

Jak podaje spółka, wprowadzane restrykcje sanitarne odbiły się na zakupach impulsowych, ale jednocześnie wywołały trendy łagodzące spadki sprzedaży, takie jak zwiększenie popytu na posiłki spożywane w domu – w związku z zamknięciem szkół i wprowadzeniem nauczania zdalnego.

„Biedronka wykreowała silne wzrosty sprzedaży. Dzięki błyskawicznym działaniom, elastyczności procedur i adaptacji operacyjnej, które zapewniały konsumentom wygodę i dostępność towarów, spółka w niezrównany sposób dostarczała jakość w najlepszej cenie. Sieć weszła w czwarty kwartał dobrze przygotowana do tego, by pozostać preferowanym detalistą polskich konsumentów, którzy ze swej strony w trudnych czasach okazali odporność i mimo restrykcji sanitarnych celebrowali okres świąteczny” – czytamy w raporcie wstępnym Jeronimo Martins.

„Podsumowując, Biedronka była liderem wzrostu sektora spożywczego w Polsce, pokazując skuteczność swoich szybkich reakcji na pierwsze oznaki pandemii, a także elastyczność działania i kreatywność wykorzystaną do wzmocnienia konkurencyjności swojej oferty” – chwali się spółka.

Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Malgorzata 15.01.2021

  Ludzie skąd w Was tyle jadu? Każdy może robić zakupy gdzie chce! Póki co to jeszcze wolny kraj. Są różne sklepy, bazarki i targowiska - nikt ci nie każe iść do Biedronki. nie opluwaj Portugalczyka , bo on płaci podatki w Polsce, które potem są rozdawane na tarcze 500+ ... Ty pewnie też korzystasz...

 • nic 14.01.2021

  Polacy najgłupszy Naród na świecie.Zanoście dalej kasę Portugalczykom i Niemcom.Brawo.

 • ten człowiek jak zawsze kłamie razem z całą swoją ekipą niestety 14.01.2021

  Śmieszne są wszelkie artykuły na temat Biedronki które się nie mają nic do stanu realnego. Kłamać będą zatem bez końca zarządzający tym czymś - robią tak wiele złego wszystkim, aby wyjść na swoje - tak postępuje ktoś zachłanny/niegodziwy. Ich niegodziwość/zakłamanie/podłość zaskakuje > "Biedronka jest niezrównana w oferowaniu jakości w najlepszej cenie" - prosty przykład dawno już dla mnie znany - zakupione ogórki konserwowe lub papryki czerwone w zalewie smaczne do obiadu - z Biedronki nie dość że drogie, najgorsze/słabe jakościowo - przypraw tyle że nic, produkt do niczego... > takie same produkty z Aldi dobre jakościowo, dużo przypraw, produkt smaczny - więc polecam sprawdzić i się po prostu samemu przekonać, a nie słuchać tego kłamcy/niegodziwca...

 • Rafi 14.01.2021

  To nie prawda, że "Biedronka jest niezrównana w oferowaniu jakości w najlepszej cenie" - na przykład dobrej jakości oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia dużo taniej można kupić w Netto.

 • fryzjer 14.01.2021

  fryzjer mu się kłania :)

 • ***** *** 14.01.2021

  Żenada

 • AJ 14.01.2021

  Hahaha. Wy tak serio? Popytajcie dostawców

 • Santos 13.01.2021

  No kosztem bankructw wśród dostawców :) brawo oprawco.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także