23.09.2020/08:19

Pepco otwiera 1000. sklep w Polsce! Trwa dynamiczny rozwój sieci

Pepco uruchomi w czwartek, 24 września, swoją polską placówkę nr 1000. Zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim. Sieć wymyśliła oryginalny sposób na świętowanie inauguracji sklepu.

Z okazji uruchomienia sklepu Pepco nr 1000 w Polsce, sieć postanowiła obdarować wszystkie przedszkolaki z Gorzowa Wielkopolskiego upominkami.

„Mówi się, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli. Dlatego z okazji zbliżającego się otwarcia w Gorzowie Wielkopolskim tysięcznego sklepu PEPCO w Polsce, postanowiliśmy podzielić się naszą radością z przedszkolakami!

Wszystkie gorzowskie przedszkola, do których uczęszcza ponad 4000 dzieci, otrzymały od nas paczki z artykułami plastycznymi, zabawkami i grami planszowymi. Liczymy, że umilą one przedszkolakom naukę i rozbudzą dziecięcą fantazję.” – ogłosiła sieć w mediach społecznościowych.

W ostatnim roku obrotowym, trwającym od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r., sieć Pepco odnotowała łączny przychód ze sprzedaży w wysokości ok. 5,73 mld zł, przy kosztach operacyjnych na poziomie 5,14 mld zł. Zysk netto spółki wyniósł 493,5 mln zł.

W ciągu ubiegłego roku sprawozdawczego uruchomiono 95 nowych placówek – łącznie na koniec września 2019 r. było ich 931. Jeśli w ostatnich dniach września 2020 r. nie ruszą żadne nowe sklepy, poza placówką nr 1000 w Gorzowie Wielkopolskim, liczba otwarć w kończącym się roku obrotowym wyniesie 69 lokalizacji netto.

Pepco to europejska sieć dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu. Firma ma siedzibę w Poznaniu. Centrala zatrudnia ponad 600 osób, a w całej sieci w Europie pracuje ponad 18 tys. Firma zarządza ponad 1900 sklepami, które miesięcznie odwiedza ponad 18 mln klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także