19.09.2020/10:19

Pepco otworzyło pierwsze sklepy we Włoszech

W piątek 18 września sieć Pepco weszła na nowy rynek – uruchomiła dwa sklepy we Włoszech. Placówki zostały uruchomione w Pordenone oraz Treviso.

„Po długich i trudnych przygotowaniach, które zostały spowolnione w związku z pandemią, wreszcie doszło do długo wyczekiwanego momentu przecięcia wstęgi i powitania w Pepco pierwszych włoskich klientów” – poinformowała sieć na swoim profilu w serwisie Linkedin.

Sieć uruchomiła dwie placówki na północy kraju. Pierwsza z nich znalazła się w centrum handlowym Gran Fiume w Pordenone, natomiast druga w centrum Emisfero w Treviso. Do końca roku sieć chce jeszcze otworzyć 6 kolejnych placówek w Italii.

Sieć jest obecnie aktywna na 12 europejskich rynkach, na których posiada ponad 2 tys. klepów i zatrudnia ponad 19 tys. pracowników.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także