07.02.2022/08:30

Persil Discs 4w1 Deep Clean Plus

W Polsce, kapsułki do prania stanowią największy, a jednocześnie rozwijający się nieprzerwanie od 2020 roku segment kategorii uniwersalnych środków piorących*. Nic dziwnego – jest to najwygodniejsza, a dzięki temu, najbardziej lubiana przez Polaków forma detergentu do prania. Przewagą kapsułek nad proszkiem, czy żelem jest łatwe dozowanie, kompaktowe opakowanie, a także ograniczenie możliwości rozsypania lub rozlania się produktu i uciążliwości z tym związanych. Dlatego konsumenci decydujący się na zakup kapsułek, najczęściej ponownie sięgają po ten sam produkt**.

Firma Henkel od lat posiada w swoim portfolio kapsułki do prania, jednak dopiero w 2019 roku zrewolucjonizowała polski rynek wprowadzając Persil Discs 4w1 – pierwsze kapsułki cztero-komorowe. Do dzisiaj Persil Discs 4w1 to wciąż jedyny taki produkt dostępny w Polsce. Od początku cieszą się sympatią i uznaniem polskich konsumentów, którzy już po raz trzeci wybrali Persil Discs 4w1 Najlepszym Produktem Roku.

Kapsułki Persil Discs 4w1 Deep Clean Plus to innowacyjna forma skoncentrowanego środka do prania, na którym można polegać, chcąc uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość prania. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, przy jednoczesnej ochronie włókien i zachowaniu olśniewającego blasku tkanin. Persil Discs 4w1 zawierają silną formułę, zaprojektowaną do działania w 4 kluczowych obszarach: usuwanie plam, zapewnienie długotrwałej świeżości, utrzymywanie blasku kolorów i ochrona tkanin. A zintegrowana technologia Persil Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu dokładnego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie.

Co więcej, Persil Discs 4w1 to produkt stworzony z myślą o zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dlatego kapsułki Persil są skuteczne także w niskich temperaturach, nawet od 20°C oraz w krótkich cyklach prania. Ponadto, w trosce o środowisko, Persil Discs 4w1 dostępne są w opakowaniu w 100% nadającym się do recyklingu po usunięciu papierowej owijki, którą również można oddać do ponownego przetworzenia.

*Henkel za NielsenIQ - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Drug), sprzedaż wartościowa, okres styczeń 2021 – grudzień 2021, kategoria: standardowe środki piorące (kapsułki). 

**GfK-Brand & Account Indicies 2020, Panel Gospodarstw Domowych– 8 000 HH, Metodologia: Scanners, Uniwersalne Środki do Prania, Wskaźnik Powtórnych Zakupów (%).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także