14.06.2021/12:03

Peter Knauer, dyrektor generalny i prezes Hochland Polska, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2021

Peter Knauer, stojący na czele spółki Hochland Polska od początku 2016 roku, weźmie udział w jednej z debat podczas Retail & FMCG Congress 2021 – konferencji organizowanej przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca portalu wiadomoscihandlowe.pl. Wydarzenie zaplanowane na 15-16 czerwca odbędzie się w całości online.

Dyrektor generalny i prezes zarządu Hochland Polska będzie uczestnikiem debaty zatytułowanej „Firmy FMCG znalazły odpowiedź na pandemię i zmiany konsumenckie”, która będzie miała miejsce w drugim dniu kongresu (16 czerwca).

Peter Knauer, zanim objął swoją obecną funkcję pracował na stanowiskach kierowniczych w Niemczech, Polsce i Rosji dla firm takich, jak Cadbury, Wrigley i Mars. Gość specjalny wiosennej edycji Retail & FMCG Congress 2021 od blisko roku jest członkiem zarządu Polskiej Izby Mleka – jednej z najbardziej wpływowych organizacji branżowych w polskim mleczarstwie. Głos Izby liczy się zarówno w Polsce, jak i w odpowiednich organizacjach międzynarodowych. Hochland Polska należy również do członków - założycieli Związku Polskich Przetwórców Mleka (ZPPM). Peter Knauer dąży do ścisłej współpracy obu organizacji.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Do jej portfela należą najpopularniejsze serowe marki, takie jak Hochland, Almette i Valbon. Firma prowadzi produkcję w dwóch zakładach na terenie naszego kraju. Zlokalizowane są one w Kaźmierzu i Węgrowie.

>> Kliknij tutaj, aby wziąć udział w kongresie <<

>> Dlaczego warto wziąć udział w kongresie? <<

>> Zapoznaj się z agendą kongresu <<

>> Zobacz listę prelegentów Retail & FMCG Congress 2021 <<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także