03.03.2021/14:57

PharmaShop24 rozwija sieć automatów z produktami farmaceutycznymi i drogeryjnymi

Kilkanaście punktów liczy już sieć "lekomatów" PharmaShop24 w Polsce. Automaty vendingowe tej marki, oferujące produkty farmaceutyczne oraz drogeryjne, dostępne są już globalnie w ponad 3 tys. lokalizacji.

Automaty vendingowe PharmaShop24 można znaleźć m.in. w Bydgoszczy, Siedlcach, Toruniu, Lublinie, Łukowie, Krakowie i Katowicach. Niektóre "lekomaty" uruchomione zostały w partnerstwie z siecią Dr.Max - w takich przypadkach urządzenia zostały dodatkowo obrandowane logo aptecznej sieci.

Maszyny czynne są 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Klienci znajdą w automatach m.in. suplementy diety i wyroby medyczne, prezerwatywy, żele intymne, suplementy na libido, suplementy na erekcję, a także witaminy i minerały. - Zapewniamy dyskrecję zakupów produktów "wstydliwych" bez względu na porę dnia i nocy - podkreśla dystrybutor.

Wyłącznym dystrybutorem maszyn produkowanych przez włoską firmę PharmaShop24 jest w Polsce od 2016 r. firma Vendo24 i kontrolowana przez nią spółka PharmaShop24 Polska. Sieć automatów rozwijana jest w naszym kraju dwutorowo - poprzez zakup lub wynajem, a także poprzez franczyzę, oferującą wyłączność działania na wybranym obszarze Polski.

Automaty PharmaShop24 funkcjonują oprócz Polski m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Czechach, RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a od niedawna również w Bułgarii, Rumunii, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii.

Maszyny mogą być zlokalizowane w różnych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych, ale także na stacjach benzynowych czy w galeriach handlowych. Mogą pomieścić od 60 do 110 różnych produktów, przy wykorzystaniu maksymalnej powierzchni magazynowej.

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • nick 04.03.2021

    nigdy nie lubilem korzystania z takich automatow, nawet tych z puszkami do picia ktore byly popularne jakies 20 lat temu, az mnie skrecalo jak mialem do nich podejsc :ssss

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także