15.03.2017/08:34

Pierwsze centrum handlowe na Pomorzu z ładowarką samochodów elektrycznych

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest pierwszym na Pomorzu obiektem handlowym z bezpłatną ładowarką dla samochodów elektrycznych. To również pierwszy obiekt w portfolio Immochan, w którym zadebiutowało to rozwiązanie.

Od 7 marca 2017 r. przed bocznym wejściem do Centrum Handlowego Auchan Gdańsk działa terminal ładowania samochodów elektrycznych, wchodzący w skład publicznie dostępnej sieci Energi. Jest to kolejne udogodnienie dla zmotoryzowanych klientów Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, obok powiększonych, komfortowych miejsc dla kobiet w ciąży oraz rodzin z dziećmi. Korzystanie z terminala do ładowania samochodów elektrycznych jest bezpłatne.

Miejsca parkingowe przed Centrum Handlowym Auchan Gdańsk są oznakowane znakami informacyjnymi, a ich powierzchnia wyróżniona kolorem. Z nowego punktu firmy GARO o mocy 22 kW mogą korzystać dwa pojazdy jednocześnie. Samochody muszą być wyposażone w gniazdo w standardzie Typ 2/Mennekes albo Typ 1 przy użyciu odpowiedniej przejściówki.

– Obecnie korzystanie ze wszystkich punktów ładowania sieci Energi jest bezpłatne. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, jest pozyskanie za pośrednictwem strony emobility.pl specjalnej karty identyfikacyjnej – mówi Piotr Sarna ze spółki Enspirion, należącej do Grupy Energa. Dodaje, że na terminalu w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk czas ładowania samochodu trwa od dwóch do czterech godzin.

Obecnie kończą się prace związane z rozbudową i modernizacją Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, w którą wpisują się liczne udogodnienia dla Klientów, w tym nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

– Już na początku kwietnia otworzymy Centrum Handlowe Auchan Gdańsk po trwającej kilkanaście miesięcy rozbudowie. W tym czasie wprowadziliśmy w naszym obiekcie wiele nowych usług i udogodnień dla klientów. Debiutuje tutaj również znak jakości O!Shopping – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Po zakończonej przebudowie klienci będą mogli korzystać z oferty ponad 70 sklepów, w tym z oferty hipermarketu Auchan. Centrum zostało otwarte w 1998 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.