24.09.2020/10:14

Sieć Ruch uruchomiła swój pierwszy samoobsługowy kiosk

Przy Placu Unii Lubelskiej w Warszawie został otwarty pierwszy samoobsługowy kiosk RUCH-u. W znanym z ulic Warszawy formacie kiosku, kioskarza zastąpiły maszyny, które pozwalają na sprzedaż ponad 175 artykułów spożywczych oraz niespożywczych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • RobertPiotrowski.Pro 21.11.2020

  Z punktu automatyzacji jest to jak najbardziej ciekawe rozwiązanie oraz kierunek działania, aczkolwiek nadal należy pamiętać, iż tego typu maszyny, urządzenia potrafią się wieszać, czyli uniemożliwiają dokonanie zakupu. Dodatkowo, takie urządzenie jest zblokowane, a tym samym może nie funkcjonować jak należy. Z drugiej strony analizując, coraz mniej osób kupuje w kioskach z racji narzuconych ograniczeń. W takim przypadku zastosowanie automatyzacji jest pośrednim rozwiązaniem, aczkolwiek również twierdzę, iż zabieramy miejsca pracy dla osób starszych. Taka też kolej rzeczy niestety.

 • AL 27.09.2020

  Następna fanaberia ,,elyty" z Ruch , która już nie raz pokazała jak niszczyć dalej tą padlinę po panu Chalupcu

 • Stefan Karwowski 25.09.2020

  Punkt samoobsługowy to alternatywa na zmieniający się rynek pracy a nie pozbawianie ludzi miejsca pracy. Jak ktoś ma ochotę prowadzić kiosk to niech się zgłosi do RUCHu. Na kiosku u mnie pod blokiem jest ogłoszenie, ze szukają ajentów. I zwracam uwagę, że motoryzacja pozbawiła pracy mastalerzy, koniuszych i spora grupę kowali, którzy musieli przestawić się na kucie bram :)

 • Zuza 24.09.2020

  A co z prasa biletami papierosami .paczki też będą wydawane w takim punkcie.to jest pozbawienie ludzi pracy.kpina.

 • Prasa 24.09.2020

  Co z zakupem gazet, czasopism?!?! To nie jest kiosk!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także