27.09.2016/14:14

Pierwszy sklep Mila w Kalwarii Zebrzydowskiej

W minioną sobotę w Kalwarii Zebrzydowskiej otwarty został pierwszy w tym mieście sklep pod szyldem Mila. Jest to 188 placówka należąca do spółki market-Detal.

Nowopowstały supermarket Mila, został zlokalizowany bezpośrednio przy głównej ulicy miasta (Jagiellońskiej) i jednocześnie przy drodze krajowej nr 25. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się słynne sanktuarium pasyjno-maryjne oraz Zakon Ojców Bernardynów. Na terenie obiektu przewidziano w sumie 44 miejsca parkingowe, w tym trzy miejsca dla osób niepełnosprawnych. Przed obiektem zamontowano stojaki rowerowe.

Supermarket Mila w Kalwarii Zebrzydowskiej - tak jak wszystkie inne sklepy działające pod tym szyldem - otwarty będzie w poniedziałku do soboty w godz. 6.30-21.30, a w niedziele w godzinach 10-19.30.

Czytaj także:
Mila modernizuje swoje sklepy. Wdraża w nich nowy koncept

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.