31.10.2018/09:30

Pierwszy sklep TEDi w Krakowie otwarty w centrum Atut

650 mkw. zajął pierwszy salon sieci TEDi w Krakowie. Na swój debiut w stolicy Małopolski sieć wybrała centrum handlowe ATUT przy ul. Grażyny.

Asortyment sieci TEDi to przede wszystkim artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, elektronika i narzędzia, ale także zabawki czy produkty dla zwierząt. Należąca do niemieckiego koncernu Tengelmann Group sieć handlowa planuje otwarcie w Polsce ok. 2000 sklepów, z czego kilkanaście jeszcze w tym roku. Krakowski sklep sieci jest jednym z pierwszych w Polsce, ale nie ostatnim. Już w pierwszym kwartale 2019 roku pojawi się kolejny – również w Krakowie, w budowanym obecnie przez KG Group Centrum Atut Ruczaj przy ul. Bunscha.

- TEDi to jedna z wiodących marek w sektorze niespożywczym w Europie, posiadająca blisko 2000 oddziałów w ośmiu krajach. Cieszymy się, że dołącza do centrów Atut w Krakowie. Sklepy TEDi stanowią znakomite uzupełnienie naszej oferty i z pewnością będą bardzo atrakcyjne dla naszych klientów - mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group, właściciela CH Atut. W CH Atut salon TEDi znalazł się obok takich marek jak m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, Papiernik by Empik oraz piekarnio-cukiernia Buczek. Łącznie w obiekcie na 3,5 tys. mkw.  znajduje się 11 lokali handlowo-usługowych.

Centrum Handlowe Atut przy ul. Grażyny należy do obiektów, które towarzyszą klientom w ich codziennych zakupach. Jak przekonuje właściciel, najemcy mogą liczyć na naturalny ruch 70 tys. klientów w bezpośrednim pieszym zasięgu oraz 150 tys. potencjalnych klientów w odległości 10 minut jazdy samochodem. Centrum znajduje się na osiedlu Prądnik Biały w sąsiedztwie ul. Opolskiej, która jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa, oraz w pobliżu jednego z największy krakowskich targowisk – placu Imbramowskim. Sześć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Węgrzcach k/Krakowa, Pruszkowie, Krakowie, a także w Sosnowcu, Łodzi i Jaworzu. Za komercjalizację obiektów Atut odpowiada firma BOIG Property Consulting.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.