22.06.2020/21:30

Pijalnie Czekolady E.Wedel z własnym sklepem internetowym

Asortyment słodkości niedostępnych w masowej sprzedaży, które dotąd można było kupić jedynie w stacjonarnych Pijalniach Czekolady E.Wedel, jest od teraz dostępny w sprzedaży online.

Oferta uruchomionego właśnie sklepu online obejmuje produkty, z których wiele robionych jest ręcznie pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel – Janusza Profusa. Znajdują się wśród nich m.in. praliny, trufle, figurki czekoladowe  florentynki, tabliczki z wyszukanymi dodatkami, Torcik Wedlowski w odsłonach na różne okazje, czy też pitne czekolady. Zamówienia na nie można składać poprzez dedykowaną stronę - sklep.wedelpijalnie.pl. 

Własny sklep internetowy jest najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym przez Pijalnie Czekolady E.Wedel w przestrzeni zamówień online. Ich asortyment jest dostępny również na platformach Glovo, Uber Eats czy Pyszne.pl.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.