09.07.2018/09:44

Piotr Duda o zakazie handlu: Rozmawiamy z minister Rafalską o zmianach w ustawie

Związkowcy z NSZZ "Solidarność" postulują dalsze ograniczanie pracy w niedziele. Tym razem nie chodzi im już tylko o zakaz handlu. W rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" przyznał to Piotr Duda, przewodniczący "Solidarności".

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pracownik handlu 05.11.2020

    Nie dla niedzieli, jesteśmy też ludźmi, a do tego bardzo zmęczonymi, fizycznie i psychicznie. Od wiosny idziemy z falą zmian, zamknięte żłobki, przedszkola i szkoły a to wiąże się z nieobecnością pracowników i niezadowolony klient, bo ma wszystko grać jak w zegarku, , brak dojazdu, różne godziny pracy,psychicznie - też się biomy o siebie i rodziny, zdarta skóra na rękach od dezynfekcji, utrudniony oddech i problemy skórne od maseczki i awantury, że ktoś nie będzie nosił (klienci) bo mu się tak podoba
    . W dobie pandemii raz dwa kupić podstawowe zakupy a nie maraton od sklepu do sklepu w poszukiwaniu artykułu bo gdzieś coś tańsze o 10 gr a w następnym co inne. Koszmar. Nikt nas nawet nie pyta o zdanie a przecież też jesteśmy ludźmi z krwi i kości.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.