05.12.2019/08:48

Piotr i Paweł aktualizuje plany restrukturyzacyjne

Zarządca sądowy trzech spółek tworzących sieć Piotr i Paweł złożył w sądzie zaktualizowane plany restrukturyzacyjne. Poprawki wynikają z inwestycji w detalistę dokonanej przez południowoafrykańską Spar Group.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Jakub 06.12.2019

  "Jak tłumaczy, spółki z grupy nie generują dodatnich wyników finansowych, dlatego nie są w stanie zaspokoić samodzielnie wierzycieli "w jakimkolwiek stopniu"" - no to znakomicie się restrukturyzacja powiodła skoro dalej spółki nie generują dodatnich wyników. A za co bierze pieniadze zarząd,Pan Karbowiak i resztą oraz Pan Filipiak

 • Bakbar 05.12.2019

  A po co mają aktualnie ładować niewiadomo jaka kasę w szyld który zniknie? Podejrzewam, że ładują tyle ile jest potrzebne żeby dojechać do rebrendingu.

 • Franek 05.12.2019

  Niech Pan Filipiak powie jaka jest strata w trzech spółka za 10 miesięcy 2019r bo chodzi info po Poznaniu ze tak pod stówkę na minusie.Wiec plany trzeba było zaktualizować bo w starych miało być bliżej zera. Sprzedaż w sklepach tez mocno daleko od tego co było w tych planach.Papier wszystko przyjmie !A rynek zweryfikuje to bardzo szybko, kolejne sklepy będą się zamykać już wkrótce

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.