11.10.2016/17:01

Piotr i Paweł coraz bliżej 140 sklepów w Polsce

6 października ruszył szósty już supermarket sieci Piotr i Paweł we Wrocławiu. Sklep o powierzchni 800  mkw. powstał przy ul. Dokerskiej 2A . Drugi supermarket, z salą sprzedaży blisko 1300 mkw.,  otwarty zostanie 12 października w Grodzisku Mazowieckim. Sklep mieści się przy ul. Królewskiej 48 w Parku Handlowym Retalia.

Oba supermarkety oferują szeroką ofertę asortymentową, w tym produkty świeże.  Nowe placówki umożliwiają również klientom poznawanie regionalnych smaków, w ramach Targowisk Piotra i Pawła.  W każdym tygodniu, od czwartku do soboty, lokalni dostawcy sprzedają w specjalnie zaaranżowanych strefach supermarketów Piotr i Paweł swoje produkty, opowiadając o ich wytwarzaniu i zapraszając do degustacji.

Obecnie Piotr i Paweł ma 137 supermarketów w całej Polsce, w każdym województwie. W br. Sieć otworzy łącznie  11  sklepów, poprzez rozwój organiczny i pozyskiwanie nowych  Franczyzobiorców. W  aglomeracji warszawskiej do końca roku otwarte zostaną jeszcze 2 sklepy (Hala Koszyki w Warszawie , Legionowo), a w aglomeracji katowickiej - dwa ( Katowice, Mysłowice). W  rejonie  Trójmiasta Sieć otworzy 15 supermarket.

Obroty sieci za rok finansowy 2015 wyniosły 2 123 mln zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2014 o 4,4 proc. W roku 2016 przewidywana jest  wyższa  dynamika wzrostu obrotu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • aaaaa 11.10.2016

    kiedy sllep w Lublinie? jest jeden ale w złej lokalizacji...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.