25.09.2018/09:13

Piotr i Paweł: Pięć sklepów zmieni szyld na Biedronkę!

Przypomnijmy, 12 września sąd w Poznaniu zatwierdził wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego Piotra i Pawła. Oznacza to, że sieć przez rok będzie chroniona przed wierzycielami, ale musi na bieżąco spłacać aktualne zobowiązania. Firma wdrożyła projekty, których celem ma być odzyskanie rentowności. - W każdej z naszych trzech spółek od lipca ograniczyliśmy zarząd do trzech osób. Zmieniamy także sposób zarządzania firmą. Od 1 stycznia 2019 roku wprowadzimy finalną strukturę zarządczą, opartą na systemie motywacyjnym, którego do tej pory nie było. Wypłatę premii uzależnimy od spełnienia celów stawianych wszystkim firmom w grupie. To zmotywuje do współpracy i wywoła efekt symbiozy, który w konsekwencji przyniesie realne wyniki finansowe - mówił Marek Miętka.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Xxc 25.09.2018

    Czyli na dwypłaty jak najmniej pieniędzy , zostaną sami albo Ukraińców sobie sciagną!!!

  • Igor@ 25.09.2018

    Ta w Piotrkowie też zamiast Piotra i Pawła otworzyli Biedronkę. Też miała być "Złota Biedronka" a wyszła taka sama jak inna w tym, że jest jeszcze gorsza od innych Biedronek. Syf, wszechobecne palety (a powiększyli magazyn), brak obsługi a aranżacja sklepu i jego układ totalne dno (kasy wtopione w filary nośne budynku). Nie wspomnę o braku towaru - żeby soli nie było!?
    Żal Piotra i Pawła.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.