16.09.2016/05:47

Piotr i Paweł w Biegu po Nowe Życie

Największa społeczna inicjatywa, w której uczestniczy Piotr i Paweł,  promująca polską transplantację zawita ponownie do Warszawskich Łazienek.

Po raz trzeci w Warszawie, a po raz dziewiąty w historii gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji spotkają się 17 września w Łazienkach, by w marszu nordic walking promować ideę świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych. Wydarzeniu będzie towarzyszyć próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii największa „Największa lekcja nordic walking”. Do udziału w zapisało się już ponad 1000 osób.

Zarówno start, jak i meta 9. PZU Biegu po Nowe Życie będą się znajdowały na terenie zielonym za Ermitażem w Łazienkach Królewskich – wejście od ul. Myśliwieckiej, naprzeciwko Ambasady Hiszpanii. Początek wydarzenia o 11:00.

Piotr i Paweł wspiera bieg już od trzech lat. Jest również organizatorem własnych biegów w Poznaniu i Gdańsku.

Supermarkety Piotr i Paweł to polska sieć powstała w Poznaniu, licząca obecnie 135 sklepów. Obroty sieci za rok finansowy 2015 wyniosły 2.123 mld zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2014 o 4,4 proc.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.