11.12.2018/13:05

Piotr i Paweł zamyka swój pierwszy, historyczny sklep

Piotr i Paweł zamknął swój pierwszy sklep w historii zlokalizowany przy ul. Głogowskiej w Poznaniu.

Sklep został uruchomiony w październiku 1990 roku przez Eleonorę Woś i jej synów - Piotra i Pawła. Od 2004 roku sklep ten był placówką franczyzową.

- Sklep przy Głogowskiej to wciąż żywe i niezwykle ważne dla naszej rodziny wspomnienia – mówi Paweł Woś, zasiadający obecnie w Radzie Nadzorczej sieci. – To tam zaczęliśmy długą drogę w budowaniu tego unikalnego do dziś na rynku formatu. Ideą było otworzyć taki sklep, w którym sami chcielibyśmy kupować, dobrze zaopatrzony z towarem najwyższej jakości, przyjazny dla klienta. Kolejne otwierane sklepy były większe i w dostępniejszych lokalizacjach. Dziś Piotr i Paweł idzie z duchem czasui dopasowuje się do oczekiwań rynku, który jest bardzo wymagający. Sklep na Głogowskiej zawsze będzie tym pierwszym i tak będziemy go pamiętali – dodaje.   

W tym momencie w całej Polsce działa obecnie około 97 sklepów Piotr i Paweł.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • miętka zakrętka 12.12.2018

    Aż się wierzyć nie chce. Wosiowie szczycąc się tym, że chcieli wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta pozwolili sformatować asortyment przez centralizację zakupów i zarządzanie kategoriami produktów w centrali. TO KIEROWNICY SKLEPÓW POWINNI MIEĆ REALNY WPŁYW na asortyment w swoich sklepach bo to oni wiedzą czego oczekują od nich klienci z codziennych rozmów z nimi. A tak Piotr i Paweł idzie "sprawdzoną" drogą, którą poszły BOMI i ALMA. Obecnie centralnie blokuje się indeksy zamiast najpierw zrobić porządek ze strasznym bałaganem w kartotekach produktowych, który zamiast pomagać tylko przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu sklepów. PO CO klient ma wrócić ??? Po to co ma wszędzie taniej czy po to czego oczekuje, że znajdzie właśnie w takim formacie jak Piotr i Paweł a nawet jak nie znajdzie to zgłosi personelowi i będzie miał - a uwierzcie jest takich sytuacji mnóstwo. Może zarząd przesłał robić zakupy bo ma od tego matki,żony lub kochanki i zapomniał o co chodzi w tym biznesie?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.