09.10.2018/15:25

Piotr i Paweł zmniejsza jeden z największych sklepów w Polsce [TYLKO U NAS]

Piotr i Paweł we wrześniu zmniejszył powierzchnię swojego sklepu w warszawskim CH Skorosze. To jedna z największych placówek sieci w Polsce.

Pierwotna powierzchnia najmu lokalu, w którym działa Piotr i Paweł, wynosiła 2757 mkw. W ostatnich tygodniach firma ograniczyła jednak tę powierzchnię. Jak potwierdza w rozmowie z wiadomoscihandlowe.pl Aleksander Rosa, rzecznik prasowy sieci, supermarket został zmniejszony o około 897 mkw., czyli o 32,5 proc.

Jak zadeklarował Rosa, zmniejszenie zostało dokonane w porozumieniu z wynajmującym. Zgodnie z informacjami, właściciel obiektu znalazł już najemcę na wydzieloną powierzchnię. Obecnie przestrzeń w sklepie została zasłonięta czarną folią.

- W najbliższych dniach powierzchnia ta  zostanie zwrócona wynajmującemu. Czynsz najmu zostanie proporcjonalnie zmniejszony do zmniejszonej powierzchni - tłumaczy Aleksander Rosa.

Przypomnijmy, Piotr i Paweł prowadzi obecnie proces ograniczania liczby nierentownych sklepów. Do tej pory zamknięto kilkanaście lokalizacji. W przyszłym tygodniu znikną 2 kolejne sklepy.

Dowiedz się więcej o zamknięciach sklepów

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • tołdi 10.10.2018

    Podobny scenariusz do Almy, powolutku, małymi krokami w kierunku całkowitego upadku...

  • Bob 09.10.2018

    A to tak wygląda negocjacja czynszu świetnie wam poszło i to barachło bierze kase za co??? To lepiej okienka z kiełbasą i chlebem otwierajcie bo to co wyczyniacie to już śmiech na sali i kpiny z kontrahentów ,franczyzobiorców ,pracowników takich kłamstw jakie osoby decyzyjne ujawniają w wywiadach to nawet w TVP nie ma BRAWO wy

  • obserwator 09.10.2018

    Po co się rozdrabniać, mogli od razu zamknąć cały sklep. I tak widać, że za parę miesięcy nie będzie już Piotra i Pawła. Kto się jeszcze łudzi???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.