09.01.2017/11:29

Piotr Myszka dyrektorem operacyjnym Galerii Północnej

Od stycznia 2017 r. funkcję dyrektora operacyjnego warszawskiej Galerii Północnej pełni Piotr Myszka, który wcześniej był project managerem galerii. Dyrektorem marketingu powstającego centrum handlowego została natomiast Emilia Szkudlarek. Pracę całego zespołu koordynuje Agnieszka Nowak, dyrektor generalna galerii.

Emilia Szkudlarek, która objęła stanowisko dyrektora marketingu Galerii Północnej, od blisko 10 lat związana jest z branżą nieruchomości. Pracowała m.in. w łódzkiej Manufakturze czy w centrum handlowym Port Łódź, gdzie koordynowała działania marketingowe. Od kwietnia 2014 roku jako marketing manager Wola Park, odpowiadała za opracowanie i wdrażanie nowej strategii marketingowej centrum. Koordynowała m.in. rebranding i otwarcie obiektu po rozbudowie w 2015 roku. W Galerii Północnej będzie odpowiedzialna za przygotowanie otwarcia centrum, koordynację prac agencji zewnętrznych oraz współpracę z najemcami.

Piotr Myszka, związany od ponad ośmiu lat z GTC SA – inwestorem Galerii Północnej – od nowego roku pełni funkcję dyrektora operacyjnego centrum. Na etapie projektowym i inwestycyjnym, jako project manager, nadzorował całokształt prac związanych z powstaniem obiektu. Wcześniej przez 5 lat był managerem Galerii Jurajskiej – należącego do GTC centrum handlowego w Częstochowie. Swoje doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych zdobywał m.in. pracując przy projektach: Rybnik Plaza Shopping Center, Zgorzelec Plaza, Lublin Plaza, Sosnowiec Plaza, Arena Plaza in Budapest, Plzen Plaza.

Galeria Północna wkracza w decydującą fazę budowy. Bryła budynku jest już zamknięta, trwają prace montażowe i wykończeniowe wewnątrz. Pierwsze lokale zostały już przekazane najemcom, którzy rozpoczynają aranżacje swoich salonów.

Postępuje także komercjalizacja budynku. Pod koniec minionego roku Galeria Północna ogłosiła, że będzie pierwszym obiektem w Polsce, w którym swój sklep otworzy brytyjski Hamleys.

Otwarcie Galerii Północnej planowane jest przez inwestora - spółkę GTC - na trzeci kwartał 2017 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.