07.06.2017/11:08

Piwna Zwrotnica przestawiona na piwa rzemieślnicze

Polskie browary rzemieślnicze co roku z coraz większą siłą przechodzą latem do ofensywy w piwnej rewolucji, która tworzy smakową i aromatyczną alternatywę dla różnych koncernowych produktów takich jak: radlery, shandy, a nawet cole i zwykłe wody. Piwa rzemieślnicze to wciąż ułamek całego rynku i raczej tak będzie jeszcze długo, ale raporty serwisu Piwna Zwrotnica pokazują, że ta podkategoria z roku na rok nabiera rozpędu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Katlam 08.11.2018

  Ja również tak od około 2 lat jestem fanatykiem piwek craftowych i bardzo cieszy fakt, że rynek prężnie się rozwija, a małe browary konkurują na jakość, a nie tylko i wyłącznie na cenę. Osobom zainteresowanych nowymi smakami i tematyką polecam blog https://kraftklub.pl/blog-kraftklub-blog-przyjazny-piwoszom/ . Bardzo fajna społeczność, ludzi którzy znają się na dobrym piwie :)

 • brn 08.06.2017

  @Hipster podróże kormorana to seria piw z Kormorana. Między innymi Witbier, IPA czy Coffee Stout :)

 • Hipster 08.06.2017

  Podróże kormorana to APA, a nie Wit.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.