05.06.2020/08:36

PKN Orlen chce odkupić od właściciela stację Orlen

Polski Koncern Naftowy Orlen złożył w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie części mienia - na podstawie umowy dzierżawy - spółki PPUH SAREL – Ryszard Sabik, która prowadzi sprzedaż paliw w miejscowości Jelcz-Laskowice.

PKN Orlen jest zintegrowanym wertykalnie przedsiębiorcą aktywnym przede wszystkim w sektorze rafinacji oraz sprzedaży (w tym sprzedaży detalicznej) paliw i produktów pokrewnych na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w tym w szczególności na terenie Polski.

SAREL to przedsiębiorstwo, które jest właścicielem i prowadzącym stację paliw Orlen na podstawie umowy franczyzowej w miejscowości Jelcz-Laskowice, gdzie prowadzi sprzedaż paliw, LPG oraz produktów standardowo dostępnych w ofercie stacji paliw. SAREL jest też właścicielem i operatorem myjni samochodowej, a ponadto świadczy usługi z zakresu wynajmu powierzchni handlowych, usługi transportowe, sprzętowe i ogólnobudowlane.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.