23.06.2021/14:08

PKN Orlen do końca roku postawi 500 własnych automatów do odbioru paczek

Daniel Obajtek zapowiedział w środę, że już PKN Orlen do końca września uruchomi 200 pierwszych automatów paczkowych. Do końca roku maszyn ma być już około 500. Firma zamierza szybko rozwijać się w obszarze usług kurierskich i urządzeń paczkowych, by rywalizować z takimi podmiotami jak InPost, Poczta Polska, Swipbox, Cainiao/AliExpress czy Allegro.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Nickt 25.06.2021

  Tak jest. Po co polskie paczkomaty w Polsce skoro są niemieckie w Berlinie. Tam sobie zamawiajcie i odbierajcie. Jakby nie PiS to wszystko byłoby prostsze bo Orlen byłby dawno sprzedany na zachód, tak jak np. gdański GPEC, dzięki czemu gdańszczanie płacą za ogrzewanie miastu Lipsk (właścicielowi polskiego GPEC-u). Szokujące, że są w Polsce ludzie, którzy wspierają takie działania. Kim wy jesteście? Ani niemcami, ani Polakami. Wynarodowione, polskojęzyczne zera.

 • Po co takie ruchy 24.06.2021

  Pytanie czy naprawdę państwowa spółka musi wchodzić w tego typu projekty. Rozumiem, gdyby tu nie było konkurencji, był monopol, który ew. chciano by przełamać na korzyść klienta.

 • Beata 24.06.2021

  Nigdy nie skorzystam z usług Orlenu kirowanego przez skorumpowanych postkomunistów z Pisu. Są firmy polskie kierowane przez prawdziwych polskich biznesmenów i je lubię. Nie cierpię firm kontrolowanych przez pisowskich złodziejaszków, których chroni Ziobro.

 • halo tu Gdynia 24.06.2021

  Zapraszamy do Gdyni, rejon Podolskiej i Śląskiej, obok szkoły bankowej, bo tę wielką dzielnicę obsługuje 1 (jeden), kompaktowy paczkomat InPostu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także