19.10.2017/15:12

PKN Orlen notuje 8-proc. wzrost sprzedaży w segmencie detalicznym

PKN Orlen zakończył III kw. 2017 roku z wynikiem EBITDA ponad 3 mld zł, poprawiając rezultat w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego o ponad 800 mln zł. Do osiągniętego wyniku przyczynił się dalszy wzrost wolumenów sprzedaży, o 10 proc. (r/r), rekordowy poziom przerobu ropy naftowej oraz sprzyjające otoczenie makroekonomiczne.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nikodem 23.10.2017

    Nie korzystam z Orlenu i Lotosu bo to sieci państwowe, które PIS wciąga w politykę - finansowanie różnych imprez pisowskich, bojkoty, ograniczanie wolności wyboru prasy (w ORLENie), firmy te dały też kasę na skandaliczną propagandę pisowców przeciwko sądom. Dlartego omijam Orlen i LOTOS z daleka

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.