02.04.2020/10:12

PKN Orlen przyjmuje przeprosiny E. Leclerca, a Intermarche tłumaczy się potrzebami klientów

Afera z płynami odkażającymi PKN Orlen nabiera nowych barw. E. Leclerc przeprasza koncern, który publicznie te przeprosiny przyjmuje. Natomiast Intermarche tłumaczy, że do klientów trafiły nadwyżki, które teraz zostaną przekazane Bystrzyckiemu Centrum Zdrowia.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • TED321 04.04.2020

  Wszyscy ochoczo zabrali się do krytyki nie mając bladego pojęcia o realiach. A może Orlen powiedziałby łaskawie po ile sprzedaje swoje wyroby innym sieciom czy aby na pewno w tej samej cenie co do swoich stacji benzynowych (innym sprzedaje po cenie wyższej o około 50%) Skoro są takie braki środków ochrony to może rząd tu wykazał się zainteresowaniem i wprowadził ceny regulowane na płyny rękawiczki itp, a nie spółki skarbu państwa będące producentami tych wyrobów windują ceny do niebotycznego poziomu. np rękawiczki są droższe od normalnego poziomu co najmniej pięciokrotnie

 • Dwie francuskie sieci 04.04.2020

  Intermarshe i Leckerc... wstyd!

 • Insekt 03.04.2020

  Teraz rząd wkroczyć i pierdyknoc karę aby się nie pozbierali.

 • Wkurzina 03.04.2020

  To są przeprosiny? Nawet nie potrafią się przyznać do zachłanności tylko tłumaczą się błędem. Jaki to błąd? Mają nas za idiotów?
  Podczas gdy w Polsce trwa pospolite ruszenie, ludzie wspierają PRAWDZIWYCH BOHATERÓW oraz ludzi, którymi trzeba się zaopiekować, czym tylko mogą, młodzi, starsi, organizacje, stowarzyszenia, osoby prywatne pomagają każdy na miarę swoich możliwości, to spekulanci i hieny próbują się dorobić na ogólnoświatowym nieszczęściu. Na dodatek obrażają nas swoim kretyńskim tłumaczeniem. Co zrobiliście dla innych, czy komukolwiek pomogliście? WSTYD I HAŃBA!!! Moja noga nigdy nie postanie w waszych sklepach, do czego namawiam całe społeczeństwo.

 • darc 03.04.2020

  Intermarshe to już nic sobą nie reprezentuje.

 • qubus 03.04.2020

  wstyd polaczki

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.