26.07.2019/10:41

PKN Orlen szuka producenta soków dla swojej marki własnej

Sieć ogłosiła, że poszukuj firmy, która będzie produkować pełna gamę soków owocowych pod marką własną O!. Na oferty czeka do 5 sierpnia.

Spółka informuje w komunikacie, że planuje podpisanie ramowej umowy z oferentem, w której zawarte zostaną warunki zakupu i dostaw produktów. Potencjalny producent będzie musiał dostarczyć soki w butelkach szklanych o pojemności 330 ml o smakach jabłkowym, jabłko-wiśnia, jabłko-pomarańcza, jabłko-mięta, jabłko-marchewka i jabłko-gruszka. Sprzedaż będzie prowadzona na ponad 1200 stacjach własnych sieci.

Warto przypomnieć, że już w zeszłym roku Orlen uruchomił program „Pij polskie soki”, który ma wspierać rodzimych producentów. W ramach programu pilotażowego, polskie soki były sprzedawane na 200 stacjach PKN Orlen, później objęły już w całej sieci. W ramach programu do dyspozycji klientów dostępne są soki polskich firm, takich jak Bracia Sadownicy, Maspex, Owocowe Smaki (marka Agrestada), Sad Sandomierski oraz Sok z gór.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.