18.02.2021/15:28

PKN Orlen uruchomił w Pradze pierwszy sklep poza stacją paliw! Placówka Stop Cafe zalążkiem nowej sieci Orlen Go. W Polsce rozwijany będzie koncept Orlen w Ruchu

W Pradze-Karlín otwarty został sklep pod szyldem Stop Cafe. To pierwsza placówka uruchomiona przez PKN Orlen poza stacją paliw. Firma wskazuje, że docelowo na rynkach zagranicznych sieć sklepów funkcjonować będzie pod logo Orlen Go!. W Polsce natomiast rozwijany będzie koncept Orlen w Ruchu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

10 komentarzy

 • kolemny 25.02.2021

  Obejrzyjcie sobie materiał na tvn24 go o tym śmiesznym obajtku. Co za wstyd.
  A do Pana Michała: Alkohol w żabkach też jest droższy, polecam więcej obycia i podstaw rynkowych, a potem myślenie nad trudniejszymi tematami.

 • Kres 23.02.2021

  Tak jako Orlen w Ruchu będą konkurencyjne, bo zakupy przez przesyłki są coraz bardziej popularne i ze względu na COVID-19 , będą sie upowszechniać.

 • Michał 22.02.2021

  No jak będą małe punkty gastro na mieście z cenami jak na stacjach to powodzenia 👍 ja po dziś dzień zastanawiam się co i kto kupuje w Żabkach, nie licząc fajek i alkoholu, bo to akurat ceny wszędzie takie same albo zbliżone. Z taką przebitką cenową raczej tłumów nie mają, więc z czego się utrzymują mając na każdym rogu konkurencję dyskontową? No chyba, że obrót nie ma znaczenia (aż takiego) bo umowy gwarantują stały (opłacalny dla ajenta) zarobek plus prowizje od utargów. Jest ktoś w stanie mnie oświecić w temacie. Bo zawsze mnie to ciekawiło jak się utrzymują takie małe, drogie sklepy.

 • Assl 22.02.2021

  "Orlen w Ruchu" znaczy będą dystrybutory paliwa do kiosków przyczepiać?

 • Assl 22.02.2021

  "Orlen w Ruchu" znaczy będą dystrybutory paliwa do kiosków przyczepiać?

 • Bezsens 20.02.2021

  I będzie robita dla kolejnych tysięcy ukraińców... za najniższą krajową.

 • Max 19.02.2021

  Ciekawe jak to zrealizują. Punkty przejęte od Ruch w większości wolno stojące o powierzchni 5m lub 9m kwadratowych i to bez wody i kanalizacji. Rzeczywiście świetnie się nadają na punkty gastronomiczne. Wtopa totalna ale gdzieś trzeba wyprowadzić kasę. Już jeden bylu prezes Orlenu wyprowadził z Ruch po przejęciu ogromną kasę. Wszystko pięknie tylko nikt nie mówi o ajent ach, którzy na swojej działalności są w tych punktach. Nikt nie mówi jaka mają przyszłość. Teraz jest niewolnictwo bo nie możesz wyjść z punktu nawet do toalety bez komunikacji do centrali. A kibelka trzeba szukać hen hen.

 • Ada 19.02.2021

  Rozumiem, że w niedziele będą zamknięte?

 • Ojhff 19.02.2021

  Bez majtek znów coś wymyślasz?🐷

 • Ewa 18.02.2021

  Prezesie, co z RUCH SA? Nadal bieda z nędzą?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także