07.09.2018/18:10

PKN Orlen wprowadza na stacje paliw ofertę produktów dla wegan i wegetarian

PKN Orlen rozszerza swoją ofertę gastronomiczną na stacjach o linię produktów dedykowaną dla wegan i wegetarian. Nowe produkty przygotowane będą na bazie polskich, lokalnych produktów: świeżych warzyw, składników roślinnych i naturalnych przypraw, wzbogaconych o pyszne pachnące pieczywo.

Oferta dostępna w Stop Cafe na stacjach Orlen jest odpowiedzią firmy na rynkowe trendy żywieniowe. Coraz częściej klienci poszukują produktów, które nie zawierają żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego, a przy tym stanowią smaczny i wartościowy posiłek. Dlatego PKN Orlen podjął decyzję o wprowadzeniu tej linii produktów do oferty gastronomicznej. Wszystkie produkty dla wegan i wegetarian dostępne są na stacjach ORLEN w promocyjnych cenach.

- Obserwujemy trendy, analizujemy potrzeby klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Obecnie mamy do czynienia z coraz bardziej świadomym konsumentem, który  często wybiera dobre polskie produkty. Stąd nasza oferta dedykowana dla wegan i wegetarian, którą stworzyliśmy na bazie wyselekcjonowanych produktów od polskich dostawców – mówi Wojciech Muszyński, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej w PKN Orlen.

Receptura wszystkich produktów została przygotowana wyłącznie dla PKN Orlen i nie jest dostępna w innych sieciach. Wśród nowych smaków są m.in.: hot dog z parówką wegańską (na bazie olejów roślinnych, białka z grochu oraz białka z ziemniaków), kajzerkę rumsztyk vege (stworzoną w oparciu o świeże warzywa, kaszę kuskus i jaglaną, pestki dyni i słonecznika oraz mąkę kukurydzianą i przyprawy), wrap falafel - połączenie świeżych warzyw oraz kotlecika z ciecierzycy, groszku oraz przypraw takich jak kolendra, czosnek, mięta, kmin rzymski a także bułka z pieczarkami, podawana z pieca, na ciepło. Ofertę dopełniają wyśmienite świeże soki owocowe oraz owocowo – warzywne wyciskane na miejscu.

PKN Orlen zarządza w Polsce siecią ok. 1700 stacji paliw.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jarosz 08.09.2018

    Ciekawe jak to się ma do niechęci pisowczyków do wegan, cyklistów, "lewaków", wyrażonych ustami Witolda Orła Dyplomacji Waszczykowskiego.
    Z własnej woli w żadnym narodowym sklepie pieniędzy nie zostawię.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.