27.11.2013/13:34

Plac Vogla z pozwoleniem na budowę

Pierwszy z planowanych przez Ghelamco obiektów handlowo-usługowych – Plac Vogla na warszawskim Wilanowie – otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę.

Budowa, która ruszy w przyszłym roku, potrwa około siedem miesięcy. Plac Vogla, zlokalizowany między ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla będzie inwestycją realizowaną według nowej koncepcji Lokalnych Ośrodków Handlu i Usług. Kameralny projekt jest alternatywą dla wielkoformatowych centrów handlowych. Na powierzchni blisko 11 000 mkw. znajdzie się miejsce dla około 50 lokali, w tym specjalistycznych sklepów spożywczych, kawiarni, restauracji
i lokali usługowych. Inwestycję charakteryzować będzie niska zabudowa. Plac Vogla jest jednym z trzech obiektów handlowo-usługowych typu „open-air center” planowanych przez dewelopera. Kolejne to Prochownia Łomianki i Pasaż Tukanów w Piasecznie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.