23.11.2020/15:47

Platforma Allegro wystartowała z festiwalem zakupowym Black Week. Serwis liczy na handlowe żniwa

Black Week na Allegro, trwający 8 dni festiwal zakupowy, rozpoczął się dziś i skończy w Cyber Monday, 30 listopada. W ramach akcji promowane będą m.in. produkty z najpopularniejszych kategorii na platformie, takich jak elektronika, gry, sprzęt AGD / RTV, moda czy zabawki.

– Black Friday i Cyber Monday zamieniają się na Allegro w 8-dniowy festiwal zakupów. Oczywiście, wraz z naszymi sprzedawcami, jesteśmy w pełnej gotowości, aby pomóc Polakom w przygotowaniach do sezonu zimowego i nadchodzących uroczystości, takich jak Boże Narodzenie czy Sylwester. Nowe oferty będą pojawiać się każdego dnia, a rabaty będą sięgać nawet 70 proc. Jesteśmy pewni, że nasi sprzedawcy, którymi są przede wszystkim małe i średnie firmy, osiągną wysokie poziomy sprzedaży – zapewnia Francois Nuyts, prezes Allegro.

Wszystkie oferty promocyjne tegorocznego Czarnego Tygodnia będą dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Allegro. Informacje o promocjach pojawiać się będą także w mediach społecznościowych oraz w mailingach Allegro.

– Zeszłoroczna edycja Black Week była największym festiwalem zakupowym w historii Allegro. Klienci zaoszczędzili średnio 20 praoc. wartości swoich zakupów w porównaniu ze średnimi cenami (sprzed obniżek) z ostatnich 30 dni. Klienci Allegro Smart! dodatkowo zaoszczędzili 19,3 mln zł na samych kosztach dostawy. Ciężko pracowaliśmy nad ulepszeniami przez ostatni rok, aby mieć pewność, że Black Week 2020 będzie kolejnym bijącym rekordy wydarzeniem dla naszych partnerów – chwali się Francois Nuyts.

Dodatkowo, klienci z Allegro Smart! mogą korzystać z darmowych dostaw do ponad 25 tys. punktów odbioru oraz z bezpłatnej dostawy do domu kurierem. Allegro Smart! gwarantuje również darmowe zwroty. Poza tym od 2 listopada klienci posiadający pakiet mogą otrzymać swoje zamówienie nawet w sobotę, a od 23 listopada do 15 grudnia wybrani kurierzy będą mogli odbierać paczki od sprzedawców również w soboty i niedziele.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także