25.05.2021/13:15

Po naszym tekście Bujara chce spotkania z Obajtkiem. Chodzi o współpracujące z Ruchem sklepy działające w niedziele jako placówki pocztowe

- Liczę na to, że Orlen i należący do niego Ruch, jako podmioty kontrolowane przez Skarb Państwa, nie będą cynicznie wykorzystywać luk w przepisach - deklaruje w wywiadzie dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Alfred Bujara, szef sekcji handlowej NSZZ Solidarność. To reakcja na publikację portalu wiadomoscihandlowe.pl z ubiegłego tygodnia, w której opisaliśmy proceder polegający na wykorzystywaniu przez sklepy współpracy z kontrolowanym przez Orlen Ruchem do tego, by działać legalnie w niedziele z ograniczeniami handlu. Bujara zwrócił się już z prośbą do Orlenu o umówienie spotkania z prezesem Danielem Obajtkiem w celu "wyjaśnienia tej sprawy".

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • kupujacy_w_niedziele 14.06.2021

  Czy Pan Bujara spotkał się już z zarządem Poczty Polskiej ? Przecież również pomaga przedsiębiorcom otwierać sklepy :)

 • x 28.05.2021

  Nie ma to jak zostać wykiwanym przez pis, któremu się tak podlizuje.

 • jerry 26.05.2021

  Polomarket już w niedziele działa ram pam pam pamm

 • Lolo 26.05.2021

  Panie Bujara i znowu Pis zrobil z pana idiote czas odejsc!!!!

 • MAF 25.05.2021

  Bo w ramach polskiej praworządności obowiązuje zasada staropolskiej nierówności: co wolno wojewodzie to nie kasztelanowi. I chyba nawet Pan B. na to niewiele poradzi; w końcu Pan O. zarabia dla Ojczyzny, a i o sobie i innych "wojewodach" nie zapomina, więc ... furda kasztelani i inne Niemce.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także