15.11.2021/12:34

Poczta Polska postawi 2 tys. własnych automatów paczkowych! Co najmniej 750 maszyn stanie przy sklepach sieci Biedronka

Poczta Polska podpisała umowę z konsorcjum P2A Box i Pakpobox na dostawę 2 tys. automatów paczkowych. Państwowa firma zamierza przeznaczyć około 300 mln zł na rozwój własnej sieci zewnętrznych maszyn paczkowych. Strategicznym partnerem Poczty Polskiej w tym zakresie została spółka Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka. Już w pierwszej połowie przyszłego roku przy dyskontach portugalskiego operatora powstanie co najmniej 750 automatów paczkowych PP.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • PL-ka 16.11.2021

  zastanawiające, a dlaczego nie np. przy DINO? nie byłoby to bardziej patriotyczne?

 • obserwator 16.11.2021

  żeby było zgodnie z prawdą Allegro produkuje paczkomaty na Ukrainie .

 • Mackaron 16.11.2021

  Pakpobox to chiński producent paczkomatów. Inpost czy Allegro produkują paczkomaty w Polsce. Dlaczego "patriotyczna" firma jaką jest Poczta sprowadza sprzęt z Chin ?

 • Mackaron 16.11.2021

  Nie korzystam z usług firm państwowych opanowanych przez pasożytów pisowskich takich jak Poczta, Orlen, PZU, Pekao SA, PKO BP i innych. Wolę robić zakupy w solidnych spółkach prywatnych prowadzących normalny biznes.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także