01.09.2016/00:02

Na podatku od sprzedaży detalicznej straci... handel tradycyjny?!

Wchodzący dziś w życie podatek handlowy dotknie w większym stopniu nie duże, lecz małe sieci detaliczne, a także, wbrew oczekiwaniom, najprawdopodobniej sklepy tradycyjne - uważają eksperci firmy Roland Berger. W jaki sposób tłumaczą oni taką opinię, zawartą w w raporcie "Handel spożywczy w Polsce w latach 2010-2020"?

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Karol 01.09.2016

    Ekspertom i doradcom proponuję spojrzeć szerzej na zmiany zachodzące na świecie i zastanowić się jak e-commerce może zmienić zasady gry w branży FMCG. Na rynku jest już kilka przykładów firm (Horecalink, Hurtum.pl, Regiohurt), które starają sie zmienić i usprawnić procesy zachodzące na rynku FMCG.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.