Podwyżka akcyzy na alkohol i tytoń. Senat spróbuje pokrzyżować plany PiS
W przyszłym tygodniu Senat zajmie się uchwaloną przez Sejm ustawą podwyższającą akcyzę na alkohol i wyroby tytoniowej. Według "Rzeczpospolitej", izba wyższa parlamentu może nie tylko spróbować albo opóźnić wzrost opłat - co wydaje się niemal pewne - ale także zmniejszyć skalę podwyżek.
Pozostało jeszcze 76% tekstu.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.
Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus
Posiadasz subskrybcję? Zaloguj się.
-
Dostęp 30 dni19.99 zł - 30 dni
-
Prenumerata roczna WH Plus399.99 zł - 365 dni
- Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
- Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
- Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
- 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
- Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
- Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
- Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
- Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
2 komentarze
-
13.12.2019
Prawi i sprawiedliwi powinni w końcu zacząć rządzić pawie i sprawiedliwie a nie okradać Polskę i Polaków jak niektórzy aparatczycy pisowscy.
-
12.12.2019
Wszyscy totalni są Palikotami - i to tyle w temacie
6