10.11.2020/15:19

Handel spożywczy nie wie jak mocno zatowarować sklepy przed świętami. Firmy apelują o przywrócenie handlu w niedziele

Branża handlowa apeluje do rządu o przywrócenie handlowych niedziel w ostatnim tygodniu listopada oraz w grudniu. W przeciwnym razie przedświąteczna gorączka zakupowa może spowodować wzrost zakażeń, a wielu konsumentów pozbawionych zostanie możliwości zrobienia tradycyjnych zakupów – ostrzega Renata Juszkiewicz, prezes POHiD.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Biała 08.12.2020

  Klienci nie mają kiedy zrobić zakupów bo pracują od rana do wieczora od poniedziałku do soboty ( bardzo biedni jak mogą tak ciężko pracować) a my mamy kiedy zrobić zakupy , posprzątać na święta , przygotować dania świąteczne, pracując praktycznie maraton przed świętami wychodząc do pracy o 5 rano wracając o 17 w takim układzie przychodzę w wigilię po pracy i myślę żeby się położyć bo mam dość

 • janka 11.11.2020

  Świetnie to sobie wymyślają byle jeszcze więcej zarobić w najlepszym okresie dla firm !
  Oczywiście w niedziele po świętach trzeba będzie udać się na wielkie zakupy bo jedzenie z poprzedniego dnia świąt już napewno się nie nada i wyląduje w koszu :)
  Byle wykorzystać na maksa pracowników , bo przecież jak to możliwe, że w takim wypadku każdy pracownik będzie miał AŻ szalone dni 3 dni proszę Państwa wolne !!

 • Dorota 10.11.2020

  Nie rozumiem jak osoby pracujące nie mogą zrobić zakupów w tygodniu. Sklep w którym pracuję jest czynny od 6 do 22 od poniedziałku do soboty. Jeśli pracuję na pierwszą zmianę robię zakupy po pracy, jeśli na drugą zmianę Idę na zakupy rano. No chyba że ktoś pracuje codziennie od 6 do 22 to szacun...

 • inga 10.11.2020

  a może pani renata , przyjdzie do pracy w handlu w niedziele.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także