28.11.2019/13:16

Pokolenie Z zmienia zwyczaje bożonarodzeniowe Polaków

Wraz z dorastaniem pokolenia Z wiele tradycji bożonarodzeniowych zostanie zmodyfikowanych. Być może 12 tradycyjnych potraw zastąpi tylko kilka dań, dom nie będzie aż tak starannie przygotowany do świąt jak dziś, ale atmosfera panująca w nim będzie przyjemniejsza. Na pewno przy stole zwiększy się korzystanie z nowych technologii – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie marki E.Wedel*.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • DR 29.11.2019

  Na pewno przy stole zwiększy się korzystanie z nowych technologii – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie marki E.Wedel.
  Będą jeść na tabletach?

 • hehe 28.11.2019

  Czy pokolenie -Z- ZEŻRE dużo czekolady (Wedlowskiej) na wigilie niestety się nie dowiedziałem!!! Pewnie utajnili część wyników badań przed konkurencją ;D

 • erazm 28.11.2019

  Co to za pseudo- badania ze stwierdzeniami typu "byc moze"? Smiech na sali. Niestety jesli media podchwyca i powtorza takie "badania", to twierdziena "byc moze" umieszczone w tytulach utnka w podswiadomosci wielu osob. Chyba o to chodzi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.