18.11.2016/10:52

Polacy coraz chętniej kupują w zagranicznych e-sklepach

Polacy najszybciej w Europie przekonują się do zakupów w zagranicznych e-sklepach. W 2016 r. liczba rodaków, którzy zamówili coś online zza granicy, wzrosła o 12 punktów procentowych w porównaniu z 2015 r. Niestety w drugą stronę nie jest tak różowo. Polskie e-sklepy wciąż z obawą podchodzą do sprzedaży transgranicznej.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Olga 24.01.2017

    Polskie sklepy internetowe obawiają się konkurencji, ponieważ rynki zagraniczne są zazwyczaj większe i bardzie rozbudowane niż polski. Polacy z trudem decydują się na ekspansję swoich e-biznesów, ponieważ nie znają rynku lub języka w wystarczającym stopniu. Czasami wystarczy jednak zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Sama skorzystałam z firmy Nowe Kolory, która zajęła się prawie wszystkimi aspektami ekspansji mojego e-sklepu i do dzisiaj korzystam z ich usług przy kontakcie z zagranicznymi klientami. Rynki zagraniczne stanowią ogromną szansę dla sklepów internetowych, dlatego warto rozwijać swoją firmę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.